Tyto webové stránky využívají soubory Cookies. Účelem použití je zajištění funkčnosti stránek, analytika a zobrazování inzerce včetně remarketingu.

LUKA, a.s.
Vysoké Studnice 120
588 21 p. Velký Beranov

IČ: 00136760
DIČ: CZ00136760

Telefon, fax: 567 219 175
E-mail: luka-as@tiscali.cz

Neváhejte nám zavolat
p. Alena Hájková - 774 431 393
Ing. Alena Nováková - 602 739 792

Webové stránky společnosti LUKA, a.s.: www.luka-as.cz

Rakytník jsem poznal teprve nedávno. Do LUKA jsem jezdíval hlavně pro mléčné výrobky, ale žena mě navedla, abych zkusil vzít domů také rakytníkovou šťávu. Paní prodavačka mi dala pár tipů, jak si ji namíchat a připravit. Musím říct, že to je prima věc teď v době chřipek a nachlazení. Dávám si ji každý večer a mám dojem, že funguje líp než všechny posilovače imunity, co jsem zkoušel. Pravda, na chuť si musíte zvyknout, ale řekl bych, že je to pro zdraví lepší než brát všechny ty syntetické doplňky stravy.

Aleš Med


Rakytník znám dlouho, roky jsem jej užívala v podobě oleje. Bylo mi však líto, že nemůžu plod konzumovat celý. Pak jsem objevila, že v LUKA nabízejí 100% rakytníkovou šťávu. Je to pecka! Už nebudu kupovat nic jiného. Když ji užíváte pravidelně, nějaké škrábání v krku nebo rýmička vás jen tak nezaskočí. Mám navíc nějaké potravinové alergie a moje zažívání je po této „terapii“ jako nové. Užívám šťávu ředěnou vodou každý den. Zkusila jsem už i další výrobky a zamilovala jsem se do Pečeného ovocného čaje s rakytníkem. V jednom šálku jako byste objevili Vánoce. Moc doporučuji.

Kateřina Šimková


Ze všech produktů z LUKA máme doma nejradši rakytníkový džem, protože má zajímavou chuť a je prostě jiný, než ten rybízový nebo meruňkový. Je to moje tajná ingredience pro přípravu omáček k tmavému masu a zvěřině. Ale moc dobrý je i k snídani na lívance nebo na krajíc poctivého chleba pořádně namazaný máslem. To se pak u stolu všichni jen oblizujeme.

Bára Brožová


Když jsme celá rodina lehli s chřipkou, na čaj jsme se už nemohli skoro ani podívat. Ale znáte to, člověk nějak tekutiny doplňovat musí, když mu z nosu co vteřinu kape. Manžela napadlo, že bychom mohli do služby povolat rakytníkový a bezový sirup. No to byl nápad desetiletí! Dopoledne jsme všichni usrkávali vodu s rakytníkovým sirupem a odpoledne s bezovým. Byla to příjemná změna a řekla bych, že rakytník nás během onemocnění trochu zocelil.

Magda Stránská

Novinky