Tyto webové stránky využívají soubory Cookies. Účelem použití je zajištění funkčnosti stránek, analytika a zobrazování inzerce včetně remarketingu.

LUKA, a.s.
Vysoké Studnice 120
588 21 p. Velký Beranov

IČ: 00136760
DIČ: CZ00136760

Telefon, fax: 567 219 175
E-mail: luka-as@tiscali.cz

Neváhejte nám zavolat
p. Alena Hájková - 774 431 393
Ing. Alena Nováková - 602 739 792

Webové stránky společnosti LUKA, a.s.: www.luka-as.cz

Farma Luka a.s. se nachází v samotném srdci Vysočiny v obci Vysoké Studnice, nedaleko půvabného městyse Luka nad Jihlavou. Dalo by se říci, že jsme rodinná firma, dbáme na tradici a příroda nám není lhostejná. Vážíme si toho, co nám nabízí, a staráme se o krajinu s láskou.

Vzhledem ke střídání nadmořských výšek je zdejší příroda velmi různorodá a podmínky pro zemědělskou výrobu komplikované.  Svažitý terén nepřeje rozšiřování zemědělské orné půdy, ale naopak vede k zatravňování. Je však také ideální k pěstování rakytníku, který znamenitě prospívá i na nehostinných místech s náročnými klimatickými podmínkami. Zdejší rakytníkové sady jsme založili v roce 1993.

Plody na naší farmě využíváme k dalšímu zpracování a výrobě. V současné době vám můžeme nabídnout pětici produktů: 100% rakytníkovou šťávu, rakytníkový džem, rakytníkový sirup, rakytníkový sypaný čaj a pečený ovocný čaj s rakytníkem. A pak vaše smysly dokážeme potěšit také další dobrotou, bezovým sirupem z květů, který vyrábíme z ručně sbíraných květů bezu černého, který roste na pozemcích, jež obhospodařujeme.

Vzhledem k poloze naší farmy a dostupnosti zatravněných ploch se rovněž specializujeme na chov mléčného skotu holštýnsko fríského plemene.

Rakytníkové i mléčné výrobky můžete za zvýhodněných podmínek zakoupit v našich podnikových prodejnách.

Další část našich aktivit tvoří rostlinná výroba. Ta je zaměřena na produkci objemných krmiv pro dojnice a ostatní hospodářská zvířata.

Největší radost máme, když u nás najdete to, co se stane všední součástí každého dne, ať už jde o rakytníkové, bezové či mléčné produkty. Víme, že naše práce má smysl a vám, našim zákazníkům, zpříjemňuje všední chvilky.

Věříme, že se vám na e-shopu bude dobře a s radostí nakupovat a děkujeme vám za přízeň.

Webové stránky společnosti: www.luka-as.cz

Novinky a recepty