Tyto webové stránky využívají soubory Cookies. Účelem použití je zajištění funkčnosti stránek, analytika a zobrazování inzerce včetně remarketingu.

LUKA, a.s.
Vysoké Studnice 120
588 21 p. Velký Beranov

IČ: 00136760
DIČ: CZ00136760

Telefon, fax: 567 219 175
E-mail: luka-as@tiscali.cz

Neváhejte nám zavolat
p. Alena Hájková - 774 431 393
Ing. Alena Nováková - 602 739 792

Webové stránky společnosti LUKA, a.s.: www.luka-as.cz

  • Novinka

Rakytníkový džem z Vysočiny 245 ml


72,00 Kč
S DPH

64,29 Kč bez DPH

Ačkoli se to možná na první pohled nezdá, rakytníkový džem umí být snídaňová hvězda. Očaruje ale také linecké slepované cukroví, šátečky, koblihy či nejrůznější dortíky. Ale hodí se také do salátů, k sýrům či k masu. Skvěle ozvláštní také omáčky, zejména ty s nádechem podzimu, které budete servírovat k tmavým masům. Ve složení najdete vysoký podíl pyré z rakytníku, který pěstujeme na naší farmě LUKA, a. s. v samém srdci Vysočiny. Proto vás jistě potěší, že i džem si uchovává řadu benefitů, kterými rakytník prospívá lidskému tělu. 


Doporučení:

Po otevření skladujte v lednici v teplotách do 5°C a zkonzumujte do 14 dnů. 

Náš tip:

Lahodný rakytníkový džem z Vysočiny se bude skvěle vyjímat jako snídaňová pochoutka na čerstvém pečivu s máslem. 

Ks

  Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč

Dodání na adresy v celé ČR

  Přímo od pěstitele

Rakytník pěstujeme na naší farmě na Vysočině

  Přírodní

Bez umělých konzervantů, sladidel a barviv

Ozvláštnit jím můžete také salátové zálivky s olivovým olejem i marinády na maso. Výborně se hodí ke zvěřině, hovězímu, skopovému a dalším tmavým masům. Chybu neuděláte ani tehdy, pokud džem přidáte jako vaši tajnou ingredienci do výpeku, šťáv či omáček k masitým pokrmům. 

Pokud plánujete dodat slepovanému cukroví, například lineckým kolečkům nebo išlským dortíčkům, trochu více elánu a pikantnosti, zkuste je slepovat rakytníkovým džemem s kapkou rumu. 

Co jste o rakytníkovém džemu možná nevěděli:

K jeho výrobě se používají pouze čtyři suroviny: rakytníkové pyré, řepný cukr, pektin a kyselina citronová. Během vaření si rakytník zachovává stále řadu biologicky cenných látek, které posilují imunitu a tělu dodávají energii. 

Rakytník pro vaše zdraví:

Rakytník dokáže zdraví prospívat prakticky v jakékoli formě. Jeho sytě oranžové plody jsou zásobárnou vitamínů, minerálů a dalších prospěšných látek. Můžete se o nich dozvědět více v sekci Rakytník a zdraví

rakytníkový džem pralinky

Recenze

Novinky a recepty