Tyto webové stránky využívají soubory Cookies. Účelem použití je zajištění funkčnosti stránek, analytika a zobrazování inzerce včetně remarketingu.

LUKA, a.s.
Vysoké Studnice 120
588 21 p. Velký Beranov

IČ: 00136760
DIČ: CZ00136760

Telefon, fax: 567 219 175
E-mail: luka-as@tiscali.cz

Neváhejte nám zavolat
p. Alena Hájková - 774 431 393
Ing. Alena Nováková - 602 739 792

Webové stránky společnosti LUKA, a.s.: www.luka-as.cz

  • Novinka

Pečený ovocný čaj s rakytníkem 245 ml


82,00 Kč
S DPH

73,21 Kč bez DPH

Není jen lahodný, ale je také krásný. Zahleďte se do skleničky lahodného pečeného ovocného čaje. Už na první pohled se vám před očima objeví záplava rakytníkových plodů, které dodávají výslednému nápoji zajímavou strukturu i osvěžující chuť. Společnost rakytníku dělá ovoce, například pomeranč, švestky, černý jeřáb, koření nebo dokonce rebarbora. Receptura je dokonale chuťově vyvážená. S každým douškem si ji zamilujete víc a víc. 


Doporučení:

Ovocný pečený čaj s rakytníkem vydá nápoje asi na 4 hrníčky o objemu 250-300 ml. Po otevření skladujte v teplotách 4-8 °C a spotřebujte do 10 dnů.

 

Náš tip:

Pečený ovocný čaj s rakytníkem je báječným společníkem pro sváteční chvíle, kdy vynikne jeho sladce kořeněná chuť. Dotvoří perfektní atmosféru momentů s rodinou, kamarádkou či přáteli. Můžete jej pít jako teplý nápoj a klidně k němu přikusovat svoje oblíbené cukroví. 

Ks

  Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč

Dodání na adresy v celé ČR

  Přímo od pěstitele

Rakytník pěstujeme na naší farmě na Vysočině

  Přírodní

Bez umělých konzervantů, sladidel a barviv

Prozradíme vám, že je také vynikající jako základ nejen pro vánoční punč nebo zimní grog. 

Dokonce bude vynikající doplněk dezertů, jako je puding ze žloutků, panna cotta nebo čokoládové  suflé. Přelijte jím vaši sladkou pochoutku a ponořte se do chuťových kontrastů. 

Co jste o Pečeném ovocném čaji s rakytníkem možná nevěděli:

Ovoce nejlépe vynikne, pokud jeho chuť a vůni nepřebíjí umělá aditiva, aroma a sladidla. Cesta k lahodnosti vede přes sofistikované kombinování darů české přírody s kořením.  Dlouho nám trvalo, než jsme přišli na tu nejlahodnější recepturu, za kterou dáme ruku i chuťové pohárky do ohně. 

Rakytník pro vaše zdraví:

Rakytník je hlavní složkou našeho pečeného čaje. I přes tepelnou úpravu má lidskému organizmu co nabídnout. Rakytník podporuje imunitu a přispívá k ochraně sliznic. Posiluje tělo, dodává energii a zmírňuje únavu. Je ideálním ovocem pro zimní období. Více o jeho účincích na zdraví se dočtete v kartě Rakytník a zdraví.

Recenze

Novinky a recepty